wdrażamy technologię drążenia grafitem

Inni znają ten proces tylko w teorii. My codziennie używamy takich samych maszyn jak te, które sprzedajemy.

pagero EDM

Nasze doświadczenie wynika z praktyki. Nasza wewnętrzna narzędziownia od 10 lat wspomaga proces produkcyjny i pozwala na realizację wymagających projektów pod jednym dachem.

  • We współpracy z wiodącym producentem nowoczesnych elektrodrążarek - firmą PENTA z Republiki Czeskiej - zajmujemy się implementacją technologii elektrodrążenia w przedsiębiorstwach.
  • Działamy kompleksowo: dostarczamy i instalujemy maszyny, przeprowadzamy szkolenia wdrożeniowe, zapewniamy elektrody grafitowe lub sam grafit oraz udzielamy wsparcia technologicznego bazując na naszym doświadczeniu w branży narzędziowej.
  • Dzięki nam dowiesz się, w jaki sposób elektrodrążenie można wykonać efektywniej, szybciej i wydajniej.
poznaj zespół specjalistów

własna narzędziownia

Posiadanie własnej narzędziowni to nasza wyjątkowa przewaga. Na co dzień sami używamy maszyn, które sprzedajemy i wdrażamy.

Dodatkowo przed zakupem Klient możne wypróbować zarówno samą maszynę jak i materiał - dzięki temu zyskuje pewność, że zakup jest w 100% dopasowany do jego potrzeb.

Własna narzędziownia pozwala również na testowanie różnych rozwiązań przy produkcji form wtryskowych oraz zaawansowanych narzędzi wykonywanych technologią elektrodrążenia EDM, wycinania drutem WEDM oraz frezowania HSM.

Dysponujemy również profesjonalnym parkiem maszynowym pozwalającym wytwarzać elementy mechaniczne wysokiej precyzji.

zobacz narzędziownię

Masz pytania? Chciałbyś otrzymać ofertę?

Zadzwoń, skorzystaj z formularza kontaktowego lub wyślij zapytanie ofertowe na 

rfq@pagero.plskontaktuj się z nami

polityka prywatności
projekt stony i logo: www.tenDESIGN.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram