GWARANCJA

W precyzyjnej obróbce metali i grafitów powtarzalność procesów i procedur jest kluczowa – dlatego też wprowadziliśmy system zarządzania jakością zarówno dla procesów projektowych jak i produkcji. Dzięki temu możemy działać sprawniej, szybciej i osiągać lepsze rezultaty. Potwierdza to pozytywne zakończeniu audytu ISO 9001:2008 i przyznanie nam certyfikatu potwierdzającego zgodność systemu zarządzania z wymaganiami certyfikacyjnymi.

NAGRODA

Dzięki dynamicznemu rozwojowi, Pagero zostało wybrane spośród 51 tys firm i uhonorowane tytułem Geparda Biznesu 2018 przyznanym przez Instytut Europejskiego Biznesu.

PWR RACING TEAM

Od wielu lat współpracujemy z uniwersyteckim zespołem PWR Racing Team, który co roku projektuje i buduje bolid, biorący udział w międzynarodowych zawodach Formuła Student. Pomagamy w zakresie produkcji komponentów bolidu i chętnie dzielimy się swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

Pagero Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich. Zakup nowoczesnych maszyn szansą wdrożenia innowacyjnych usług w firmie PAGERO

Celem projektu jest rozwinięcie posiadanej kompetencji opracowywania i wykonywania prototypowych rozwiązań w zakresie precyzyjnych i skomplikowanych narzędzi, dzięki czemu przyczyni się to wzrostu konkurencyjności całego regionu. Efektem projektu będzie wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa oraz poszerzenie oferty. Wartość projektu: 1 956 438,00 PLN Wkład Funduszy Europejskich: 668 052,00 PLN

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Skontaktuj się z nami