nasz zespół

wszystko pod jednym dachem

dział rozwoju projektów (R&D)

  • 2 inżynierów projektu
  • 2 automatyków
  • 4 inżynierów do spraw mechatroniki

dział logistyczny

  • zapewnia terminowe zaopatrzenie naszych projektów w elementy i podzespoły standardowe

dział montażu, serwis i gwarancja

  • pomaga w instalacji naszych projektów miejscu docelowym
  • umożliwia szybką integrację naszych maszyn z procesem produkcyjnym klienta
  • wspieramy klientów w działaniach serwisowych i gwarancyjnych

zarządzanie projektami

  • project management oparty na zasadach IPMA
  • dba o dotrzymanie harmonogramów i komunikację z klientem
Zarząd
Tomasz Pagórski
CEO
CEO - założyciel i szef grupy Pagero, mózg i serce organizacji. Odpowiada za wszystkie działania realizowane dla klientów oraz za rozwój firmy. Jego konikiem jest sprzedaż nad którą sprawuje piecze w każdej spółce. Z branżą związany jest od 2008 roku. W złapaniu dystansu do spraw zawodowych pomaga mu jego największa pasja jaką są wyprawy dalekie i bliskie.

Dział sprzedaży
Bartłomiej Iwański
Sales Project Manager
Sales Project Manager, koordynator projektów sprzedażowych. Nie boi się nowych wyzwań. W branży ważna jest dla niego ciągła zmiana a w szczególności elastyczne i terminowe dostosowanie się i wychodzenie naprzeciw potrzebom klienta. Bartek to gwarancja spokoju i trzeźwego spojrzenia na każdą sytuację. Zawsze dba o najmniejszy szczegół i o to aby Klient miał wszystko we właściwym czasie.
Katarzyna Pagórska
Specjalista ds. sprzedaży
Specjalista ds. sprzedaży -  tworząc oferty dla Klientów proponuje rozwiązania, które w szybkim czasie przynoszą oczekiwane efekty. Współpracę rozpoczyna od dobrej komunikacji. Dzięki Kasi na pewno w biurze jest piękniej i pozytywniej. Mówi się, że tylko spokój nas uratuje, więc z Kasią dział sprzedaży na pewno jest bezpieczny, a jej wyszlifowany multitasking zapewnia spokój również naszym Klientom. Przy współpracy z klientem zawsze kieruje się zasadą win-win.
Dział logistyki i kooperacji
Rafał Wyzuj
Specjalista ds. logistyki i kooperacji
Specjalista ds. logistyki i kooperacji - jako doświadczony pracownik nie rzuca słów na wiatr i dba o terminowość dostaw oraz jakość użytych materiałów i urządzeń. Potrafi załatwić dosłownie wszystko, nie jest mu obce prowadzenie skrupulatnych ustaleń dotyczących cen. Sprawne funkcjonowanie szerokiego wachlarza usług produkcyjnych jest jego zasługą. Po godzinach miłośnik spędzania czasu na wolnym powietrzu w gronie najbliższych, nie odmówi również gry w siatkówkę.
Dział księgowości
Konrad Węgliński
Główny Księgowy
Główny Księgowy - ninja finansów marki PAGERO, odpowiada za organizację, koordynację, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi finansowo-księgowymi aspektami działalności firmy. Rozwiązuje problemy, o których nie mamy pojęcia, w sposób jakiego nie jesteśmy w stanie zrozumieć. Nieustająco aktualizuje wiedzę tajemną, a po pracy łamie stereotypowy obraz księgowego - zwariowany entuzjasta tańca.
Natalia Kowalska - Mielniczuk
Samodzielna księgowa
Samodzielna Księgowa - zajmuje się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości. Cyferki są jej niestraszne, a dzięki odpowiednim kompetencjom samodzielnie może wykonywać powierzone zadania, tym samym dając zastrzyk wsparcia głównemu księgowemu. Szczęśliwa mama i żona, która wolne chwile poświęca swoim najbliższym.
Dział HR i administracji
Anna Trejgis
Manager ds. HR i administracji
Manager ds. HR i Administracji, pewnie i z wdziękiem wpadła w świat HR, w Pagero zajmuje się nadzorem, kontrolą i planowaniem wszystkich prac związanych z zasobami ludzkimi. Dzięki umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów, a także pogodnemu usposobieniu buduje pozytywne relacje w firmie. Jest to miks kreatywności i wiedzy. Swoje zainteresowania skupia wokół zagadnień związanych z rozwojem człowieka, miłośniczka zdrowego stylu życia.
Monika Woś
Specjalista ds. HR i administracji 
Specjalista ds. HR i Administracji, nieśmiało próbuje rozgościć się w dziale HR, gdzie zajmuje się zagadnieniami związanymi ze sprawami personalnymi, a także odpowiada za wszelkie zadania związane z opieką administracyjną. Prywatnie fanka swojego psa. Lubi obcowanie z naturą i poznawanie jej najpiękniejszych walorów. Chętnie ubiera buty trekkingowe i wyrusza w góry
Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu?
Wyślij swoje CV na adres hr@pagero.pl


pamiętaj o umieszczeniu klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jedn. Dz. U. z 2016, poz. 922)”.
polityka prywatności
projekt stony i logo: www.tenDESIGN.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram