nasz zespół

wszystko pod jednym dachem

zarządzanie projektami

 • project management oparty na zasadach IPMA
 • dba o dotrzymanie harmonogramów i komunikację z klientem

dział rozwoju projektów (R&D)

 • 5 inżynierów do spraw mechatroniki
 • 4 automatyków, w tym automatyk LabView

dział montażu, serwis i gwarancja

 • pomaga w instalacji naszych projektów miejscu docelowym
 • umożliwia szybką integrację naszych maszyn z procesem produkcyjnym klienta
 • wspiera klientów w działaniach serwisowych i gwarancyjnych

sprzedaż

 • dział, który napędza nowe coraz ambitniejsze projekty
 • dba o odpowiednie relacje z klientem
 • pilnuje aby każdy projekt był zgodny z oczekiwaniami klienta

dział logistyczny

 • zapewnia terminowe zaopatrzenie naszych projektów w elementy i podzespoły standardowe

księgowość

 • kontroluje zobowiązania i należności
 • zapewnia płynność realizacji projektów pod kątem finansowym

HR i administracja

 • łącznik między pracownikiem a pracodawcą
 • pilnuje wartości firmy i poprawną atmosferę
 • stawia w centrum potrzeby ludzi i cele organizacji
 • natychmiastowo reaguje na potrzebę nowych specjalistów
Zarząd
Tomasz Pagórski
CEO
CEO - założyciel i szef grupy Pagero, mózg i serce organizacji. Odpowiada za wszystkie działania realizowane dla klientów oraz za rozwój firmy. Jego konikiem jest sprzedaż nad którą sprawuje piecze w każdej spółce. Z branżą związany jest od 2008 roku. W złapaniu dystansu do spraw zawodowych pomaga mu jego największa pasja jaką są wyprawy dalekie i bliskie. 


Dział sprzedaży
Bartłomiej Iwański
Sales Project Manager
Sales Project Manager, koordynator projektów sprzedażowych. Nie boi się nowych wyzwań. W branży ważna jest dla niego ciągła zmiana a w szczególności elastyczne i terminowe dostosowanie się i wychodzenie naprzeciw potrzebom klienta. Bartek to gwarancja spokoju i trzeźwego spojrzenia na każdą sytuację. Zawsze dba o najmniejszy szczegół i o to żeby aby Klient miał wszystko we właściwym czasie.Oskar Olszewski
Technical Sales Engineer
Technical Sales Engineer, czyli wsparcie sprzedażowe i konsultant, który potrafi w sposób jasny i profesjonalny wytłumaczyć każdemu złożone kwestie techniczne. Tu zagada, tam załatwi - to jego wrodzone talenty. Jego worek z koncepcjami nigdy się nie kończy. Pewność siebie i szybkość działania zapewniają, że sprzedaż zawsze jest w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie. Jeśli nie wiesz czym jest speedcubing, to Oskar z przyjemnością pokaże jak w około 10 sekund można ułożyć kostkę Rubika.

Magdalena Golasik
Specjalista ds. sprzedaży
Specjalista ds. sprzedaży - od 3 lat zdobywa doświadczenie i czynnie uczestniczy w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy. Numer 1 w pierwszym kontakcie z Klientem. W codziennej pracy stawia na indywidualne podejście i zrozumienie potrzeb klienta. Znakomite wsparcie działu nie tylko pod kątem sprzedażowym ale i pod kątem wprowadzania pozytywnej energii i humoru. Wieczory chętnie spędza przy dobrym filmie lub z emocjonującą książką.


Project Management 
Paweł Kasprzak
Project Manager
Project manager - jak sama nazwa wskazuje, zarządza projektem – nie tylko planuje go, lecz także czuwa, aby wszelkie etapy prac przebiegały zgodnie z wytycznym. W swojej pracy wspierany przez zgrany zespół ludzi, których łączy pasja, wiedza i potrzeba tworzenia. W wolnych chwilach relaksuje się przy muzyce i rozmowach z przyjaciółmi. Uwielbia spędzać czas z rodziną oraz aktywnie podróżować poznając interesujące miejsca, nowe smaki i obyczaje.
Dział Konstrukcji
Maksym Kadykov
Konstruktor
Konstruktor, Maks w swojej pracy uwielbia moment, jak maszyna jest wykonana w ustalonym standardzie i jakości, a dodatkowo dokonano tego w ustalonym terminie. Największą satysfakcją dla Maksa jest zadowolenie i poczucie dobrze wykonanej pracy, według życzenia klienta. Nie wyobraża sobie dnia bez przejechania rowerem kilkunastu kilometrów, a w weekendy pakuje plecak by zdobyć kolejny szczyt z Korony Gór Polskich.
Bogusław Drężek
Konstruktor
Konstruktor, przekuwa pomysły w trwałe przedmioty, nieustannie zgłębia tajniki i poszerza swoją wiedzę. Nie boi się nowych wyzwań, a swoim klientom zawsze proponuje innowacyjne i skuteczne rozwiązania. Zwolennik nowinek technicznych - na wszelkiego rodzaju targach branżowych jest pierwszy. 
Jakub Bukowski
Konstruktor
Konstruktor, który projektuje, buduje i wdraża zgodnie z posiadaną wiedzą i szerokim doświadczeniem. Ma ogromne szczęście bo lubi to co robi, a do tego robi to dobrze. Chwile wytchnienia daje mu obserwacja i fotografowanie ptaków oraz wschodów i zachodów słońca we Wrocławiu. Dba o wrocławskie powietrze - jak tylko może to jeździ do pracy rowerem. Pasjonat druku 3D.
Michał Pakiet
Młodszy konstruktor
Młodszy konstruktor, najmłodszy w zespole ale z ogromnym zacięciem, pasją i chęcią do rozwoju i nauki. Swój pierwszy awans ma już za sobą. Swoim pozytywnym nastawieniem potrafi przekazać energię całemu teamowi. Każdy dzień zaczyna od kubka yerba mate. Odskocznią od dnia codziennego jest majsterkowanie i nowinki technologiczne. Kolejny entuzjasta druku 3D w Pagero.
Andrzej Krystyniak
Konstruktor
Konstruktor, najświeższy nabytek teamu konstruktorów. Ma sto pomysłów na minutę, uwielbia myśleć niestandardowo i innowacyjnie, nawet jadąc rowerem. Praca stała się dla niego pasją, dzięki której ciągle poszerza swoją wiedzę. Za pan brat z naukami ścisłymi. Ojciec dwóch córek, który popołudniami zamienia się w magika drukarki 3D i drukuje dla nich marzenia. Miłośnik i organizator wydarzeń muzycznych.
Dział Automatyzacji
Jakub Okoński
Programista PLC oraz LabVIEW ++
Lider działu, programista PLC oraz LabVIEW. Posiada doświadczenie w projektowaniu elektryki oraz układów automatyki, a także w konstrukcji. Fan arkuszy kalkulacyjnych i rozwiązywania problemów z nimi związanych. Wychodzi z założenia że nic nie warto robić dwa razy, jeśli da się to zautomatyzować.
Adam Król
Automatyk i Programista PLC
Automatyk/mechatronik, programista PLC, specjalista od modernizacji maszyn oraz nietypowych programów sterujących tymi maszynami. W wolnych chwilach, chętnie oddaje się wirtualnemu światu gier komputerowych, oraz swojej pasji jaką jest środowisko giełdy. Żywo dyskutuje na wszelkie tematy - zawsze ma swoje zdanie.
Kamil Cebula
Automatyk i Elektryk
Automatyk/mechatronik, projektant elektryki i specjalista od doboru elementów automatyki, do tego programista PLC. Zawsze chętny do pomocy, gdy któraś z maszyn w Pagero Tool odmówi posłuszeństwa. Przynajmniej raz w trakcie projektu wchodzi w zażartą dyskusję z konstruktorami odnośnie wielkości szafy sterowniczej - on twierdzi że jest zbyt mała, oni że już obecna nie mieści się na maszynie.
Dział montażu
Jan Łowczynowski
Kierownik działu montażu
Kierownik działu montażu, zajmuje się kontrolą poprawnego procesu montażu oraz jego wykonania. Motywuje zespół do ciągłego poszerzania wiedzy a przede wszystkim dba o przestrzeganie obowiązujących standardów. Lubi dzielić się swoimi umiejętnościami i stara się rozwiązać każdy problem.
Marcin Hejwosz
Specjalista ds. montazu
Specjalista ds. montażu - mechanik, w Pagero zajmuje się montażem podzespołów, dba o wysoką jakość, montaż i uruchomienie maszyn. Każdy dzień rozpoczyna i kończy przeglądaniem wydarzeń sportowych. Kto strzelił gola lub przepuścił bramkę? Marcin odpowie bez mrugnięcia okiem. Spacery i wycieczki rowerowe często wypełniają jego wolny czas.
Marcin Tarasiewicz
Specjalista ds. montażu
Specjalista ds. montażu - mechanik, drugi Marcin z działu. W zakresie realizacji zadań odpowiada również, za składanie ręczne projektów i testowanie, tak aby dostarczyć klientowi gotowy produkt. Ma konika na punkcie wycieczek górskich i roweru.
Dział logistyki i kooperacji
Rafał Wyzuj
Specjalista ds. logistyki i kooperacji
Specjalista ds. logistyki i kooperacji -  jako doświadczony pracownik nie rzuca słów na wiatr i dba o terminowość dostaw oraz jakość użytych materiałów i urządzeń. Potrafi załatwić dosłownie wszystko, nie jest mu obce prowadzenie skrupulatnych ustaleń dotyczących cen. Sprawne funkcjonowanie szerokiego wachlarza usług produkcyjnych jest jego zasługą. Po godzinach miłośnik spędzania czasu na wolnym powietrzu w gronie najbliższych, nie odmówi również gry w siatkówkę.

Dział Księgowości
Konrad Węgliński
Główny Księgowy
Główny Księgowy - ninja finansów marki PAGERO, odpowiada za organizację, koordynację, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi finansowo-księgowymi aspektami działalności firmy. Rozwiązuje problemy, o których nie mamy pojęcia, w sposób jakiego nie jesteśmy w stanie zrozumieć. Nieustająco aktualizuje wiedzę tajemną, a po pracy łamie stereotypowy obraz księgowego - zwariowany entuzjasta tańca.
Natalia Kowalska - Mielniczuk
Samodzielna Księgowa
Samodzielna Księgowa - zajmuje się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości. Cyferki są jej niestraszne, a dzięki odpowiednim kompetencjom samodzielnie może wykonywać powierzone zadania, tym samym dając zastrzyk wsparcia głównemu księgowemu. Szczęśliwa mama i żona, która wolne chwile poświęca swoim najbliższym.
Dział HR i administracji
Anna Trejgis
Manager ds. HR i administracji
Manager ds. HR i administracji - pewnie i z wdziękiem wpadła w świat HR, w Pagero zajmuje się nadzorem, kontrolą i planowaniem wszystkich prac związanych z zasobami ludzkimi. Dzięki umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów, a także pogodnemu usposobieniu buduje pozytywne relacje w firmie. Jest to miks kreatywności i wiedzy. Swoje zainteresowania skupia wokół zagadnień związanych z rozwojem człowieka, miłośniczka zdrowego stylu życia.

Monika Woś
Specjalista ds. HR i administracji
Specjalista ds. HR i administracji -  nieśmiało próbuje rozgościć się w dziale HR, gdzie zajmuje się zagadnieniami związanymi ze sprawami personalnymi, a także odpowiada za wszelkie zadania związane z opieką administracyjną. Prywatnie fanka swojego psa. Lubi obcowanie z naturą i poznawanie jej najpiękniejszych walorów. Chętnie ubiera buty trekkingowe i wyrusza w góry.
 

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu?
Wyślij swoje CV na adres hr@pagero.pl


pamiętaj o umieszczeniu klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jedn. Dz. U. z 2016, poz. 922)”.
polityka prywatności
projekt stony i logo: www.tenDESIGN.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram