zautomatyzujemy Twój proces

Automatyka, linie montażowe, testery EOL i ENDURANCE, robotyzacja procesów oraz przyrządy kontrolne.

pagero TECH

Wystartowaliśmy w 2013 roku jako zespół specjalistów budowy maszyn i automatyków oraz technologów obróbki skrawaniem.
Wraz z rozwojem firmy, wyodrębniony został zespół specjalizujący się w projektowaniu i budowie linii montażowych, stanowisk zrobotyzowanych, testerów EOL i Endurance oraz przyrządów do kontroli jakości. Zespół liczy obecnie kilkudziesięciu specjalistów, inżynierów ukierunkowanych na automatykę, robotykę, mechanikę, programowanie w językach Labview, PLC oraz C++.
Wszystkie projekty prowadzimy wg zasad Zarządzania Projektami IPMA, a cała organizacja działa zgodnie z wymaganiami norm serii ISO 9001.
poznaj zespół specjalistów

nasza technologia

Pagero TECH koncentruje się na automatyzacji i robotyzacji procesów montażu. Jesteśmy ekspertami w obszarach: automatyki i robotyki, pneumatyki, programowania C++, PLC oraz Labview.
Specjalizujemy się w integracji systemów mechatronicznych. Nasz dział R&D koncentruje doświadczonych konstruktorów CAD, używamy systemów NX CAD oraz Inventor oraz programów do wspomagania projektowania instalacji elektrycznych i pneumatycznych.
Dysponujemy również profesjonalnym parkiem maszynowym pozwalającym wytwarzać elementy mechaniczne wysokiej precyzji.
zobacz park maszynowy

właśnie za to cenią nas Klienci

  • transparentne prowadzenie projektów
  • komunikowanie i przestrzeganie uzgodnionych harmonogramów
  • wnikliwa analiza specyfikacji i  wymagań Klienta
  • wsparcie Klientów naszą wiedzą ekspercką
KLIENT
BOSCH
Firma Pagero Tech wykazała się elastycznością i dużym zaangażowaniem - dodatkowe funkcjonalności testera zostały wprowadzone zgodnie z harmonogramem projektu.
Bardzo dziękujemy za owocną współpracę!
Piotr
Inżynier do spraw testów
klient
COLLINS
Dziękuję całemu zespołowi za kawał dobrej roboty, pełen profesjonalizm i determinację w wykryciu przyczyny awarii, wymianie uszkodzonych elementów oraz przywróceniu stanowiska do działania.
Piotr
lider działu technologii

polityka prywatności
projekt stony i logo: www.tenDESIGN.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram